Begin dit jaar startte het sportcomplex Poseidon (Dapperenlaan 2) gemengde fitnessworkshops voor volwassenen en senioren op. Het succes liet niet lang op zich wachten! Het doel van deze activiteit is om twee ochtenden per week de relatie met sport van alle geïnteresseerden van 40 jaar en ouder te veranderen !
Een voormalige topgymnaste staat aan het roer. Naast haar duidelijke vaardigheden als fysieke trainer heeft ze een unieke en op maat gemaakte groepsfitnesservaring samengesteld, waarbij beweging synoniem staat voor plezier, delen en welzijn in een motiverende, gezellige sfeer en een dynamische, positieve energie.
De aanpak is heel vriendelijk en elke deelnemer bepaalt zelf zijn of haar eigen parcours. Het gaat niet om prestaties, maar om vooruitgang op eigen tempo, om jezelf op een zachte en plezierige manier te overtreffen. Het belangrijkste doel is om te bewegen, via aangepaste oefeningen die voor iedereen toegankelijk zijn, ongeacht de leeftijd, om zo je ‘gezondheidskapitaal’ te verbeteren.
Muziek geeft het tempo aan vanaf de eerste zachte opwarmingsoefeningen van de sessie, waarbij spierversterking zonder extra gewichten wordt gecombineerd met stretchen en ontspanning, en yoga en pilates worden afgewisseld met meer speelse bewegingen. De perfecte mix om het lichaam op een zachte manier wakker te maken !
Aangename momenten van lichaamsbeweging, samen met anderen, met tal van voordelen: verbetering van de mobiliteit ensoepelheid, vermindering van stijfheid en spierpijn, versterking van de coördinatie, het evenwicht en de behendigheid, wat erg nuttig is om vallen te voorkomen, vermindering van stress en verbetering van de slaapkwaliteit… Een comfortabel T-shirt, een legging of een joggingbroek, een matje, een handdoek, een fles water en vooral uw mooiste glimlach: meer heeft u niet nodig !
Wekelijkse afspraken | |
---|---|
♦ | Maandag, van 10.00 tot 11.30 uur – Workshop voor iedereen, ongeacht leeftijd en niveau. |
♦ | Woensdag, van 9.30 tot 10.30 uur en van 11.00 tot 12.00 uur – Twee opeenvolgende tijdstippen speciaal voor senioren: het eerste voor deelnemers zonder specifieke aandoeningen, het tweede voor mensen met ademhalingsproblemen (hartkloppingen, astma, hartproblemen, enz.). |
Jaarabonnement (behalve tijdens schoolvakanties) : 150 EUR | |
Inlichtingen : 02 777 14 31 – poseidon@woluwe1200.be |